Бібліотека – мудрість книг і щирість серця

2015-09-30

вересень 2015
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбувся День відкритих дверей «Бібліотека – мудрість книг і щирість серця».
Бібліотекарі підготували для своїх постійних користувачів низку цікавих та різноманітних заходів - екскурсія по бібліотеці «Завітай в бібліотеку, що від тебе недалеко», перегляд презентацій «Пам’ятники книгам», «Книги…Вони такі різні…». Дуже сподобалося користувачам селфі з улюбленою книгою «Я прочитав, раджу тобі». А для самих бібліотекарів приємно було зустрічати гостей – учнів та вчителів 4-х класів НВО ШДС «Вікторія-П», які прийшли з привітаннями та подарунками, щоб взяти участь в акції «Листопад побажань дитячій бібліотеці». Для них працівники бібліотеки підготували гру-поле чудес «Бібліотека – книжчин дім». Майже годину в читальному залі лунав гамір та веселий сміх, адже кожен учасник хотів відповісти на запитання або вгадати задумане слово, щоб показати свої знання бібліотечних термінів. Несподіванкою для всіх переможцем став хлопчик, який прийшов до бібліотеки чи не вперше, але тепер пообіцяв відвідувати наш заклад щодня. Звичайно ж, всі діти отримали призи та солодкі цукерки.

вересень 2015вересень 2015