Слово чемне, кожному приємне

2015-11-06

/Files/images/112.jpg
З нагоди відзначення Дня української писемності та мови 6 листопада в бібліотеці було проведено мандрівку «Буква до букви – і виникло слово». Бібліотекар розповіла дітям, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
Учасники свята - старша група дитячого садочка №29 «Червона шапочка», описали красу і багатство найдавнішої, найбагатшої, наймелодійнішої мови у світі - української за допомогою віршів та пісень. Гості свята залюбки слухали прислів’я і приказки про мову, легенди, відгадували загадки. Завершилася зустріч хороводом гарних слів «Слово чемне, кожному приємне». Сподіваємося, що юні читачі залишили у своєму серці хоча б одну краплину любові до рідної мови.

/Files/images/114.jpg/Files/images/113.jpg/Files/images/111.jpg