Сила. Мужність. Честь

2015-11-10

/Files/photogallery/8131/116.JPG
Познайомити користувачів з науково-популярними та художніми творами, що розповідають про історію української армії та її сьогодення, формувати вміння самостійного пошуку і вибору книг, навичок роботи з каталогами, картотеками, довідковою літературою - з такою метою у бібліотеці було проведено День бібліографії «Сила. Мужність. Честь».
З самого ранку на “Довідковий вернісаж” завітали наймолодші користувачі бібліотеки, вихованці дитячого садочка «Червона шапочка». Вони познайомилися з тематичним ілюстрованим каталогом, послухали про “Нове обличчя дитячої книги», дізналися «Хто і як створює книгу». Учні старших класів побували на презентації книги «За Україну, за її волю, за народ», здійснили відеопошук «Український воїн і музика», дізналися як самостійно знайти інформацію по темі в бібліотеці, що таке пам’ятка, закладка, рекомендаційний, інформаційний та вебліографічний список.

/Files/photogallery/8131/118.JPG