Безпека життя

2016-04-06

/Files/images/1022 (2).JPG

З метою проведення профілактичної роботи щодо попередження травмування дітей від різного роду надзвичайних ситуацій, навчання учнів правилам безпечної поведінки, в бібліотеці пройшов місячник інформування з питань безпеки життєдіяльності людини. Бібліотека запропонувала своїм користувачам огляд стенду «Безпека життя» та книжкову викладку, яка допоможе поповнити знання на випадок екстремальних ситуацій. Також бібліотекарі розповіли наймолодшим відвідувачам про безпеку на дорозі та користь вивчення і знання правил дорожнього руху, здійснивши «Подорож у королівство трьох кольорів». А година безпеки «Сам удома: 10 заповідей для першокласника» буде корисною в повсякденному житті кожного першокласника.
/Files/images/1022 (1).JPG