Щоб у серці жила Україна

2016-09-01

/Files/images/0001 (2).jpg
Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального року в бібліотеці — як велике і радісне свято.
Сьогодні до бібліотеки завітали учні 11 класу ЗОШ №13 на перший урок «Щоб у серці жила Україна» присвячений 25-річчю Незалежності України . Звучали поетичні рядки про Україну, про її красу, її мову. Огляд літератури «Шляхами болю й перемоги» дав можливість дітям дізнатися про шлях становлення та розвитку української державності. Наприкінці заходу була запропонована вікторина, за допомогою якої учні перевірили свої знання про історичне минуле нашої держави.

/Files/images/0001-3.jpg