Україна - мій сонячний дім

2016-11-18

/Files/images/Запрошення.jpg
Вчити дітей бути гідними громадянами своєї країни, виховувати патріотизм - таку мету ставили перед собою бібліотекарі, проводячи патріотичну годину "Україна - мій сонячний дім" для учнів 4 класу НВО ШДС "Вікторія-П"( класний керівник Лариса Назаренко). Зовсім недавно в бібліотеці відкрилася народознавча світлиця, тож свято проходило у відповідному інтер'єрі, що добре доповнював слова виступаючих. Розпочався захід з гарної української пісні "Рідний край", яка задала тон всьому дійству. Діти прослухали розповідь про Україну - одну з найбільших держав Європи, здійснили мандрівку стежинами нашої Батьківщини та розповіли, як вони люблять свою країну. Душевною та щемною стала розповідь про Олексія Волохова - мешканця мікрорайону, нашого читача, загиблого в перші дні АТО на горі Карачун. З затамуванням подиху маленькі хлопчики та дівчатка слухали пісню пам’яті, яку присвятили Олексію його друзі. Діти мали змогу висловити свої побажання всім солдатам, що захищають нас, виготовивши листівки-сердечка. Особливу подяку хочемо виразити ученицям музичної школи №3 Катерині Давид, Наталії Горбуновій, Поліні Гандзюк, Юлії Саєнко, Катерині Коринфіл та їх вчителям Ларисі Мальгіній, Тетяні Дедигуровій та Ірині Івановій за чудові українські пісні та мелодії, що звучали у їх виконанні.

/Files/photogallery/8159/20161118_124402.jpg

/Files/photogallery/8159/20161118_130944.jpg