Мій рідний край, моя земля

2013-09-18

/Files/images/DSCN1672.JPG

Те, що за адресою вулиця Академіка Корольова, 7 знаходиться дитяча бібліотека, без сумніву, жителі нашого мікрорайону знають. Але ж не в усіх є можливість і нагода зайти і познайомитися з книгами, які є в бібліотеці.
Тож бібліотекарі скористалися чудовою нагодою, пов'язаною з Днем народження міста і запропонували для всіх бажаючих послухати історію-онлайн "Їх іменами названі вулиці нашого району" та познайомитися з тематичною книжковою виставкою "Мій рідний край, моя земля", на якій були представлені книги, що розповідають про народження міста Єлисаветграда, про події, на честь яких названі вулиці мікрорайону Черемушки, а також казки та легенди, пов'язані з історією нашого краю.
А ще багато користувачів, які цього дня завітали до бібліотеки, мали можливість помріяти і уявити себе головою міста та запропонувати конкретні дії, втілення яких привело б до доброботу і процвітання рідного міста.
Побажання меру перегукувалися з привітаннями рідного міста з Днем народження. Щасливого довголіття, повноводного Інгулу, чистого повітря, працьовитих людей, уважної влади бажали один одному гості бібліотеки. І як же в такий день без солодких сюрпризів, якими бібліотекарі пригощали своїх дорогих гостей.
/Files/images/DSCN1676.JPG/Files/images/DSCN1662.JPG/Files/images/DSCN1673.JPG/Files/images/DSCN1665.JPG/Files/images/DSCN1669.JPG/Files/images/DSCN1667.JPG/Files/images/DSCN1661.JPG