Цей мудрий світ - бібліотека

2013-09-26

/Files/images/DSC04334.JPG
Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.
А чи знаєте ви, що були на світі і кам'яні книги? А яке видання є найбільшим чи найдорожчим? А що ви знаєте про найменшу українську книгу? На ці та інші запитання постаралися відповісти бібліотекарі учасникам свята "Цей мудрий світ - бібліотека!". Учні НВО ШДС "Вікторія-П" переглянули презентацію "Книги... Вони такі різні...", взяли участь у конкурсах "Кожна книга - це країна і час", "З криниці народної мудрості", "Живе чудо казки", "Слідство ведуть знавці" . Але найбільші враження діти отримали, коли їм запропонували переглянути та доторкнутися до книг, виданих більше 100 років тому і які з любов'ю зберігаються у фондах нашої бібліотеки.

/Files/images/DSC04331.JPG/Files/images/DSC04337.JPG/Files/images/DSC04335.JPG/Files/images/DSC04336.JPG/Files/images/DSC04338.JPG