Книга збирає друзів

2017-06-13

/Files/images/0-100(5).jpg
Майже тиждень на екскурсії до бібліотеки приходили учні початкових класів шкіл «Мрія», «Вікторія-П», ЗОШ №13. І недарма, адже у нас – проходять Літні читання “Книга збирає друзів”, які мають за мету організацію дозвілля влітку, а також стимулювання читання дітей, розширення їх читацького світогляду. Дітям була запропонована гра-конкурс “Країна, якої немає на карті”, де вони почули цікаві повідомлення про книги, брали активну участь в іграх, вікторинах, дізнавались про роль бібліотеки в сучасному суспільстві.
Попереду – багато цікавих ігор, конкурсів, виставок, мультвікторин, віртуальних круїзів та мандрівок. А головне – найактивніших читачів наприкінці літа чекають цікаві сюрпризи та подарунки!

/Files/images/0-100(2).jpg

/Files/images/0-100(4).jpg