Викинь цигарку на смітник! Збережи своє життя!

2017-05-30

/Files/images/0-100(1).jpg

«Ми проти куріння. Ми – здорове покоління!», - під таким гаслом у бібліотеці пройшла антитютюнова акція «Викинь цигарку на смітник! Збережи своє життя!», присвячена Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням у світі. Бібліотекарі підготували інформацію про історію розвитку та шкідливість куріння, розповіли про «тютюнову» статистику і 12 способів, як кинути палити. Цікавою виявилася для учасників бесіда-діалог «Що обрати: куріння чи здоров’я?» і бібліотерапія у читальному залі «Не струшуй здоров’я у попільничку».
Шокуюче враження залишив у свідомості дітей перегляд короткометражних фільмів про шкідливість паління. Всі дійшли до висновку, що здоровий спосіб життя допомагає стати більш успішним та щасливим.