Медовий спас прийшов до нас

2017-08-12

/Files/images/0-01.jpg
Напередодні шанованого в Україні свята Маковія працівники бібліотеки підготували і провели для своїх юних читачів народознавчу стежину «Медовий спас прийшов до нас».
Діти дізналися про красиві багаторічні традиції та звичаї українців під час святкування Спаса, про освячене у цей день зілля та його застосування, про мак, його властивості та страви з нього. Бібліотекарі підготували цікаві повідомлення на тему «Мед - дивовижний витвір природи». На заході діти читали вірші про літо, дізнавалися про квіти, які є атрибутом свята у букеті-«маковійчику».
Так як на честь свята Першого Спаса зазвичай готують частування з маком, медом та іншими літніми дарами, то чільне місце на столі займала обрядова страва – булочки та пиріжки з маком, якими смакували присутні наприкінці заходу.