Мій рідний край – частинка України

2017-09-16

/Files/images/0(1-1).jpg
Найкращий куточок землі – це місце, де людина народилася, працює і живе. Саме йому, рідному місту Кропивницькому, був присвячений День краєзнавства «Мій рідний край – частинка України», який проходив 16 вересня у бібліотеці. Основною метою Дня стала популяризація краєзнавчої літератури, поглиблення знань з історії та культури.
Книжково-ілюстративна виставка «Мій рідний край, моя земля…», яка експонувалася в читальному залі бібліотеки, знайомила із найцікавішою краєзнавчою літературою всіх, хто завітав у цей день до бібліотеки.
Разом з бібліотекарем читального залу Валентиною Франчук користувачі здійснили віртуальну подорож «Відкрий для себе рідне місто», під час гри “Чи знаєш ти своє місто?” ознайомилися з його історією та пам’ятками архітектури. Живий інтерес користувачів викликала вікторина «Стежками рідного краю». Цього дня звучало багато музики, пісень, віршів, присвячених рідному місту. Родзинкою стала презентація кращих творів давнього друга бібліотеки Дмитра Танського «Новеньке з-під пера».
А користувачі інтернет-центру стали учасниками краєзнавчої відео-мандрівки «Моє рідне місто, молоде і вічне».
/Files/images/A.jpg