Ми – роду козацького діти

2017-10-13

13 жовтня 2017 року
День захисника в нашій країні відзначають 14 жовтня. Не залишились осторонь цього свята і користувачі філії. Бібліотекарі підготували для них свято маленьких козачат «Ми – роду козацького діти». На учнів 3-А класу школи «Мрія» (класний керівник Світлана Гончарова) чекала захоплива мандрівка в історію українського козацтва, конкурсна програма та сюрприз для активних учасників змагань. Перевірити якості справжнього козака діти змогли під час вікторини «Знай наших», конкурсів «Переправа», «Змагання силачів», «Майстер на всі руки», розваг «Ловись рибко», «Козацькі забави». Також цього дня в народознавчій кімнаті звучали бадьорі козацькі пісні та марші. Хлопчики та дівчатка залишали бібліотеку з піднесеним настроєм та впевненістю, що вони є гідною зміною для своїх батьків.

13 жовтня 2017 року