Добро хай виплесне за вінця

2017-11-16

/Files/images/0 )2.jpg
Всесвітній день доброти відзначили у бібліотеці. Для всіх, хто любить несподіванки, тут відбувся День добрих сюрпризів. Подарунком для читачів бібліотеки стали літературні смаколики «Сьогодні книжка вас здивує, свої таємниці вам подарує». Для самих маленьких були оформлені «Алея Вітань», острів «Дружби», палац «Вибачень», «Море Доброти». Діти активно брали участь у вікторинах та іграх: «Будь уважний», «Чарівні слова», «Ввічливо - неввічливо». Вони згадали прислів'я та приказки про добро. Всі бажаючі змогли розповісти про свої добрі справи, які вони зробили у своєму житті. Діяла акція безкоштовного запису «Святковий бонус» – всі, хто вперше відвідав бібліотеку 16 листопада, отримали читацький квиток у подарунок.