Чарівний світ книги

2018-01-24

ДНЗ \
Бібліотеку часто називають будинком, в якому живуть книги. А у кожного привітного дому, звичайно, є справжні друзі. У бібліотеки-філії №12 - це вихованці дитячого садочку "Червона шапочка". І ось цього чудового морозного дня хлопчики та дівчатка групи №6 (вихователь Валентина Пономаренко) прийшли до нас на екскурсію. Всі бібліотечні книжечки дуже зраділи, адже вони люблять знайомитися з новими читачами. Діти відвідали всі відділи бібліотеки і, навіть, сховища, заглянули в кожну маленьку шпаринку - адже все таке цікаве, нове і привабливе. Хлопчики та дівчатка познайомилися з правилами користування бібліотекою та відповіли на запитання літературної вікторини. З бадьорим настроєм дітвора покидала привітну книжкову оселю, а бібліотека з радістю чекає нових зустрічей!