Тиждень дитячого читання

2018-03-16

/Files/images/Безымянн.jpg
Вже декілька днів крокує по Україні тиждень дитячого читання. Не стоїть осторонь і бібліотека-філія №12. Першого ж дня до бібліотеки завітали третьокласники НВО ШДС "Вікторія-П", щоб познайомитися з відомою письменницею Іриною Хоменко. Під час зустрічі хлопчики та дівчатка з задоволенням відгадували завдання англійською мовою та познайомилися з цікавою абеткою про тварин. Наступного дня до читального залу завітали другокласники цієї ж школи на літературну забаву "На дозвіллі не сумуй - прочитай і поміркуй". Діти взяли участь в різноманітних вікторинах, веселих конкурсах та розвагах. Найбільше всім сподобався "Артистичний конкурс", під час якого кожен представляв конкретного казкового героя. Всі учасники заходів покидали бібліотеку в гарному настрої, адже крім заряду бадьорості на цілий день, вони отримали ще й солодкі призи.