Поради лікаря Апчхи

2018-04-10

/Files/images/0-0000000.jpg
За всіх часів, у будь-якому віці, за будь-якої пори року, повсюди у просторі, для усього живого найважливішим за все є здоров’я. А здоров’я слід берегти замолоду. Тож, ми у бібліотеці-філії №12, піклуємося про свого читача та активно займаємося пропагандою здорового способу життя. 10 квітня протягом дня у бібліотеці відбувалися інформаційні хвилинки, присвячені здоров’ю. Кожному читачеві, що завітав в цей день до бібліотеки, пропонувалися пам’ятки «Ваш найкращий захист – ви самі», буклети «Знайте правду про Віл-інфекцію і СНІД», «Що потрібно знати про туберкульоз». Маленькі користувачі повторили усі правила гігієни, яких притримуються кожного дня, переглянули мультфільм про суворого «Мойдодира», який не залишає байдужою до чистоти жодну дитину протягом усього її подальшого життя. Дорослі ділилися досвідом про те, як знайти сімейного лікаря. Усі відділи нашої бібліотеки пропонували літературу, присвячену здоров’ю, медицині, лікуванню хвороб та їх профілактиці.
Піклуйтеся про себе!
/Files/images/0-000000.jpg