Літературний караван

2018-09-26

/Files/images/20180919_133008.jpg
До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського у бібліотеці для школярів провели літературний караван казок «У кожній казці мудрості перлина». Діти ознайомились із книгами, які є у фонді книгозбірні, переглянули мультфільм «Яблуко в осінньому саду» за однойменним оповіданням В.Сухомлинського. Але найбільше учням сподобались повчальні казки письменника, написані для дітей: «Загублені гроші», «Перед справедливим суддею», «Камінь», «Бо я людина», «Купа сміття», «Добре слово» та інші. Діти не лише уважно слухали казки, а й брали активну участь у їх обговоренні, робили для себе висновки з певних життєвих ситуацій та проводили паралелі із сучасністю. Учасники заходу отримали на згадку інформаційний буклет «Казковий світ Василя Сухомлинського», який підготували бібліотекарі.

/Files/images/20180926_154529.jpg