Таємниці бібліотечних лабіринтів

2019-05-03

/Files/photogallery/8232/IMG-24c81f6e9f818c3ef6bafcd5db9cc61e-V (2).jpg
3 травня у бібліотеці відбулася мандрівка під назвою «Таємниці бібліотечних лабіринтів». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги, а найголовніше – викликати бажання стати активними користувачами. Хлопчики та дівчатка, а саме вихованці першого класу школи «Вікторія-П», вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг: казки, оповідання, вірші, енциклопедії, довідники.
Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою, оглянули всі відділи бібліотеки, взяли участь в літературних іграх, переглянули мультфільм, співали, навіть танцювали. А в кінці заходу кожний отримав «Пам’ятку читача «Як поводитися з книгою».