Бібліотек@ – твій перший крок до успіху

2019-09-28

/Files/images/20190928_134204.jpg
28 вересня у бібліотеці відбувся День відкритих дверей «Бібліотек@ – твій перший крок до успіху», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. В цей день бібліотекарі зустрічали своїх гостей по-особливому. Для всіх бажаючих проводилися екскурсії, акції та цікаві зустрічі. Свято розпочалося концертом авторської пісні «Неформат» у виконанні Григорія Реви, оригінальної людини, інваліда по зору, що не заважає йому бути чудовим поетом і композитором.
День відкритих дверей продовжив парад читацьких думок «Я люблю свою бібліотеку за…», де всі бажаючі могли залишити свої побажання на стенді у фойє бібліотеки.
Феєрично пройшла акція «Сьогодні я – бібліотекар», під час якої пропонувалось відвідувачам побувати по той бік кафедри. Всі мали змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, самостійно віднайти книжку на полиці, заповнити читацький формуляр.
Вільний мікрофон «Я читаю тому, що…» було запропоновано тим, хто відвідав абонемент. Діти висловлювали свої думки щодо читання та свої пропозиції про поповнення фонду бібліотеки.