Книжкове безсоння: читаємо нові книги

2019-10-24

/Files/images/IMG.jpg
24 жовтня дитяча бібліотека-філія № 12 зустріла своїх користувачів розмаїттям цікавих та яскравих книг. Відвідувачі відразу потрапляли до каскаду літературних задоволень «Книжкове безсоння: читаємо нові книги». Для користувачів молодшого шкільного віку бібліотекарі «приготували» бібліофреш «Книжкові новинки – дитячі перлинки» та запропонували ознайомитися з книгами на різні смаки. Користувачам середнього і старшого шкільного віку презентовано оригінально і яскраво оформлену викладку «Серпантин книжкових новинок», з якої можна було обрати екземпляр для читання вдома. Під час літературного знайомства «Нова книга від автора» користувачі мали можливість ознайомитися з творчістю місцевих письменників.
День нової книги був насичений яскравими подіями і позитивними емоціями. Відвідувачі із задоволенням переглядали новинки, спілкувалися і обмінювалися своїми враженнями. У цей день кожен читач знайшов книгу до душі.