Мова – серце народу

2019-11-07

Мова - душа народу
«Живеш в Україні - то знай її мову», - з таких слів Михайла Старицького розпочався день бібліографії у бібліотеці-філії №12, присвячений Дню української писемності та мови. Для користувачів, які в цей день відвідали книгозбірню, було презентовано книжкову виставку «Мовний листопад», проведено експрес-інформацію «Класики українського слова», бібліомікс «Сучасна українська книга високого рейтингу», віртуальний огляд бібліографічного покажчика «Доля мови - доля народу» та бібліографічний огляд «Словники - скарбниця українського слова».
Також діти мали змогу відвідати практичні заняття, де отримали навички пошуку інформації по темі за допомогою ДБА бібліотеки, сайту бібліотеки, а також інтернетресурів. Для закріплення матеріалу хлопчики та дівчатка взяли участь у мовній грі «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?»

Мова - душа народу