Комп’ютер, безпечність і діти

2020-10-22

Комп\'ютер, безпечність і діти
До Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності у бібліотеці проведено День інформації «Комп’ютер, безпечність і діти». Протягом дня користувачі Інтернет-пункту і читачі бібліотеки мали можливість ознайомитися з правилами безпечного Інтернету: як захиститися від впливу шкідливої інформації, безпечне он-лайн спілкування, як захистити свій комп’ютер від впливу шкідливих вірусів, щоб користуватися безпечним Інтернетом. Відвідувачі бібліотеки взяли участь у пошуковій веб-експедиції, медіазанятті «Як не заблукати у різноманітному світі джерел інформації?», переглянули презентацію «Обачність. Пильність. Захист». А для того, щоб діти ще краще запам’ятали правила безпечного Інтернету, вони отримали пам’ятку: «Безпечна поведінка в Інтернеті».