#програма_поповнення_фондів публічних бібліотек

2021-04-21

23 квітня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидання.
Подарунком користувачам стало поповнення фонду найкращими книгами сучасної української і світової літератури. Надходження відбулося в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги. Серед новинок книга Андрія Куркова «Добрий ангел смерті», Тамари Горіха Зерня «Доця», Сари Джіо «Фіалки в березні», Роберта Галбрейта «Кувала зозуля», Пітера Сінгера «Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж» та інші цікаві книги. Всі видання від українських авторів та зарубіжні бестселери чекають свого читача.
Запрошуємо відвідати бібліотеку!