Де живе та чого хоче вірус

2021-06-10

Сьогодні бібліотекарі зустрілися з хлопчиками та дівчатками на дитячому майданчику. Так як наша бібліотека долучилася до Міжнародного культурно-освітнього проєкту про Цілі сталого розвитку, то зустріч була присвячена одній із цілей, а саме « Міцне здоров’я і благополуччя». Для дітей були проведені ігри та практичні заняття. Під час експерименту кожна дитина мала змогу занурити свої долоньки у воду з блискітками (які імітували наявність вірусів) і побачити, як розповсюджується та передається інфекція.
Всі усвідомили, чому так важливо мити руки після кашлю, чхання, а також перед їжею і, звичайно, після роботи, школи, спортивних занять, прогулянки. Експеримент продовжився і в читальному залі бібліотеки.