Вільна трибуна

2021-06-25

Напередодні Дня Конституції України працівники бібліотеки організували книжкову викладку «Україна і Конституція». На ній представлені «Перша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика.1710 рік», «Конституція України», «Основи конституційного права України», «Історія української конституції», та інші видання, що відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України. Також відвідувачі книгозбірні взяли участь у вільній трибуні «Чим є Конституція?». З відповідей дітей на запитання можна зробити висновок, що Конституція - це шлях у цивілізований світ, і цей шлях зовсім не усипаний трояндами, він довгий та тернистий. Але ми, українці, його подолаємо!