Школа під голубим небом

2021-07-28

Бібліотерапію за творами Василя Сухомлинського провели бібліотекарі для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Адже особливе місце в творах видатного педагога належить казці - найпопулярнішому серед дітей виду народної творчості. А один з головних принципів казкотерапії- принцип Життєвої Сили, що є необхідною умовою для позитивних змін. Казки обов'язково зміцнюють віру дитини у власні сили, несуть позитивну життєву програму. Хлопчики та дівчатка уважно слухали «Усмішку», «Сороку-білобоку», «Котика і Їжачка». Маленькі слухачі з задоволенням доторкнулись до слова Василя Олександровича, до його веселкового казкового світу та вчилися знаходити і відновлювати власну Життєву Силу. На пам’ять про зустріч кожна дитина отримала флікер-сердечко, адже головним життєвим гаслом Учителя були слова «Серце віддаю дітям».