Свята земля серпанку і калини

2022-06-23

Напередодні Дня Конституції у бібліотеці відбувся День інформації «Свята земля серпанку і калини». Було оформлено книжкову викладку «Конституція – оберіг нашої держави», на якій представлені «Конституція України», «Основи конституційного права України», «Історія української конституції», «Історія України» та інші видання.
У цей день користувачі бібліотеки могли не тільки ознайомитися з книгами, але і отримати консультації про те, як за допомогою довідково-бібліографічного апарату вибрати потрібну книгу у бібліотеці та взяти участь у поетичному серпантині «Мати – Україно, ти у нас одна!». Працювала вільна трибуна «Права, свободи, обов’язки», літературно-правовий майданчик «З казковими героями сторінками Конституції». Всі бажаючі мали змогу висловитися під час години-роздуму «Чим є Конституція?», а також переглянути документальний фільм «Історія української Конституції».