Дітям молодшого шкільного віку

/Files/images/177.jpg

Виженко Олександр. Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів. -
Л.: Світ, 2011. - 112 с.

У новій книзі для дітей із серії "Молодий "Світ" України" на основі українських народних пісень, дум, казок, легенд, бувальщин та небилиць, а також етнографічних записів Д.Яворицького, П.Чубинського, А.Кащенка та ін., у цікавій та дохідливій формі розповідається про життя і побут українського запорозького козацтва.

/Files/images/176.jpg

Зірка Мензатюк. Зварю тобі борщику.– Л. : Вид-во Старого Лева, 2012. – 58 с.

У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.

/Files/images/174.jpg

Галина Пагутяк. Лялечка і Мацько. – К.: Грані-Т, 2008. – 96 с.

Історія про зворушливу дружбу хлопчика на прізвисько Лялечка і лиса-художника Мацька зоставить байдужою хіба геть черству людину.
Це ж бо історія зародження справжніх, щонайсвітліших людських почуттів, і вона стократно цікавіша ще й тому, що оповів її справжній майстер слова — знаменита львівська письменниця Галина Пагутяк.

/Files/images/index.jpg

Абетка дружби: оповідання, вірші, казки, прислів'я, приказки.-

Белкар-книга, 2011 р.- 48 ст.

До збірки увійшли народні прислів'я та приказки, а також оповідання вірші та казочки українських та зарубіжних письменників про дружбу. Твори допомагають дитині зрозуміти і засвоїти морально-етичні основи дружби, розвинути вміння дружити, вибирати та цінувати друзів.
Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.
Книга барвисто ілюстрована, призначена для дітей молодшого віку (дошкільнят).

Книжка Галина Вдовиченко "Ліга непарних шкарпеток : казкова повість" (фото 1)

Вдовиченко Г. Ліга непарних шкарпеток.-Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2013. - 128 с.

У нижній шухляді жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але... одного разу господиня пообіцяла викинути "весь цей мотлох". Тоді вони організували Лігу непарних шкарпеток, і коли хтось із них вскакував у халепу, друзі рятували його. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів.

Гауф В. Мудрі казки.- Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля».- 2012 р., 64 ст.

Ця книга познайомить вашу дитину з захоплюючими історіями про винахідливість Маленького Мука і безстрашного каліфа-лелеку, про таємничий корабель-привид і про те, як карлик Ніс зміг зруйнувати чари злої феї.

Ласочка. Веселка

Ласочка. Оповідання і казки. - Х.: Белкар-книга, 2012.-с.48

До збірки увійшли цікаві розповіді талановитих українських письменників про дивовижний світ живої природи, яка оточує нас, - про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка навчає дітей доброті. чуйності, любові та шанобливому ставленні до природи. Адже людство стане кращим,як що ми змалечку берегтимемо її, не кривдитимо чотироногих, хвостатих і крилатих друзів.

Дітям середнього шкільного віку

/Files/images/175.jpeg

Льюїс К. С. Хроніки Нарнії. Срібний трон. -
Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",
2014. - 251 с.

Нарнія — дивовижна країна, де живуть чаклуни, фавни, гноми, а звірі можуть розмовляти.
На прохання Аслана Юстас і його подруга Джил вирушають у небезпечну подорож у глибокі темні печери на самісіньке Дно Світу, щоб знайти викраденого сина короля Каспіана. Дітям доведеться зустрітися з відьмою, жахливою і небезпечною, як сама смерть.

Книга: Сенсаційний репортаж Лоли - Ізабель Абеді. Пригоди Лоли.

Абеді І. Сенсаційний репортаж Лоли. - Х.: Ранок, 2012. - 176 с.

Інтерв'ю з феєю? Для Лоли немає нічого неможливого — принаймні, ночами, коли вона перетворюється на славнозвісного репортера Ло Фе. Проте їй та її подрузі Фло виявилося не так просто знайти тему для статті на першій шпальті шкільної газети. Виявляється, у реальному житті сенсації на дорозі не валяються. А тут ще й підопічні з першого класу, з якими стільки клопоту, та тільки в цьому клопоті немає нічого сенсаційного. Взагалі-то, Лолі страшенно хочеться написати про затримання грабіжника з водяним пістолетом, який ось уже кілька тижнів поспіль тероризує всеньке місто. Але для цього треба спочатку спіймати невловимого злочинця...

Діккенс, Ч. Різдвяна пісня в прозі. Святочна повість із Духами.—
К.: Грамота, 2012. - 160 с.У повісті видатного англійського письменника Чарльза Діккенса (1812-1870) «Різдвяна пісня в прозі» уміло поєднується реальність із казкою, правда з вигадкою, фантастичне з буденним. У центрі повісті — історія старого жмикрута Скруджа, якого неймовірні пригоди різдвяної ночі примусили змінитися на краще.
Повість видається у двомовному варіанті. Український переклад повісті О. Мокровольського друкується вперше.
Книжка призначена для дітей і дорослих, для всіх, хто цікавиться світовою літературою, розрахована на широке коло читачів.


Країни світу. Азія: енциклопедія. — Сімферополь: Таврида, 2012. — 320 с.


Цей том дитячої енциклопедії «Країни світу» розповідає про Азію — найбільшу частину світу, яку здавна називають «Оспіваною Шехерезадою». Тож недарма вмішені в нашій книжці розповіді про казкову природу, своєрідну культуру і стрімкий економічний зріст азійських країн, про давні і сталі традиції їхніх народів немовби доповнюють сторінки добре відомої читачу "Тисячі й однієї ночі".

Дітям старшого шкільного віку

/Files/images/izot1.gif

Изотова М. Бисер. Модные украшения и поделки. Красивые вещи своими руками.- Ростов н/Дону: Владис, 2006.-192 с.

В этой книге:
- история распространения и использования бисера;
- основные техники и виды работы с бисером;
- фенечки для девочек и не только;
- техника плетения для асов;
- изделия из бисера;
- вышивание бисером.

/Files/images/pollianna-eksmo-porter-e-0.jpg

Портер Э. Поллианна. - М.: Эксмо, 2014, - 352 с.

Роман американской писательницы Элинор Портер стал настоящим бестселлером англоязычной литературы для детей. По мотивам книги снято несколько телесериалов и фильмов. Пронзительная и трогательная история одиннадцатилетней сироты, воспитанной в доме тетушки и изменившей жизни многих людей. Удивительное умение Поллианны не унывать в любых обстоятельствах сделало героиню одним из самых популярных детских персонажей.

/Files/images/pollianna-vyrastaet-eksmo-porter-e-0.jpg

Портер Элинор. Полианна вырастает.- М.: Эксмо, 2014. - 416 с.

Продолжение романа-бестселлера американской писательницы Элинор Портер.
Поллианна выросла и как любая молодая девушка влюбилась. Теперь у нее совсем другие проблемы и переживания. Но несмотря на все жизненные невзгоды она не забывает свою знаменитую "игру в радость".

Ольга Полєвіна

Полевина О. Санта Лючия.- Кировоград: Имэкс- ЛТД, 2013. - 275 с.

В романі розповідається про складні життєві ситуації. Повороти сюжету несподівані: іскрометний світ студентства – і драма, літературна еліта – і майже кримінальні ситуації. І Любов – в усіх її проявах – як один з головних героїв. Тонкий психологізм, глибина думки, відсутність моралізаторства роблять читача ніби співавтором: що б не робила героїня — все приміряєш на себе, шукаєш разом з нею рішення. Автору вдається утримати увагу до останньої сторінки.

/Files/images/10155191_465990566865159_2935248294791936793_n.jpg

Кіровоградщина у дзеркалі часу. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2013.-76 с.

Серія фотоальбомів «Кіровоградщина у дзеркалі часу» у повному кольорі оповідає культурну історію нашого міста й області, охоплюючи театральну, образотворчу, літературну, музичну, архітектурну, хореографічну й декоративно-ужиткову сфери. Дослідниками і самими майстрами детально описані і проілюстровані віхи історичного поступу мистецтва від часу заснування області й по сьогоднішній день.
Під загальною редакцією О.В. Чуднова.

Тарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. I Тарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. IIТарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. III

Симоненко Р.Г., Берестенко В.А. Тарас Шевченко та його доба: документально-хрестоматійне висвітлення життя й діяльності видатного сина України та найближчих у часі спадкоємців і продовжувачів його справи І. Я. Франка, Лесі Українки, М.П. Драгоманова. У 3 т. – Харків: Фоліо, 2013. – 495 с.

У тритомнику «Тарас Шевченко та його доба» висвітлюється життя й діяльність видатного сина України, великого Кобзаря. В ньому зібрані ретельно перевірені документи, що збереглися, автентичні спогади сучасників — друзів і соратників Шевченка, які близько знали поета, а також наукові дослідження, що базуються на об'єктивному відборі фактів, ґрунтовному й неупередженому їх викладенні.
І том розповідає про становлення й розвиток шевченкознавства, про дослідження творчої спадщини великого митця — поета, художника, революціонера, а також про його злиденні роки дитинства і юності, аж до визволення з кріпацтва і вступу до Петербурзької академії художеств.

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi

  • Timothyves

    2018-02-09 13:17:29

    Good post. I be taught something more challenging on completely different blogs everyday. It'll always be stimulating to learn content from other writers and observe a bit something from their store. I’d prefer to make use of some with the content on my weblog whether or not you don’t mind. Natually I’ll provide you with a link on your internet blog. Thanks for sharing. http://hellowh983mm.com...

  • Pay Day Loan

    2018-02-06 06:02:54

    cheap personal loans quicken personal loans ace cash [url=http://personalloans.store]personal loans unsecured[/url]...