Дітям молодшого шкільного віку

/Files/images/177.jpg

Виженко Олександр. Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів. -
Л.: Світ, 2011. - 112 с.

У новій книзі для дітей із серії "Молодий "Світ" України" на основі українських народних пісень, дум, казок, легенд, бувальщин та небилиць, а також етнографічних записів Д.Яворицького, П.Чубинського, А.Кащенка та ін., у цікавій та дохідливій формі розповідається про життя і побут українського запорозького козацтва.

/Files/images/176.jpg

Зірка Мензатюк. Зварю тобі борщику.– Л. : Вид-во Старого Лева, 2012. – 58 с.

У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.

/Files/images/174.jpg

Галина Пагутяк. Лялечка і Мацько. – К.: Грані-Т, 2008. – 96 с.

Історія про зворушливу дружбу хлопчика на прізвисько Лялечка і лиса-художника Мацька зоставить байдужою хіба геть черству людину.
Це ж бо історія зародження справжніх, щонайсвітліших людських почуттів, і вона стократно цікавіша ще й тому, що оповів її справжній майстер слова — знаменита львівська письменниця Галина Пагутяк.

/Files/images/index.jpg

Абетка дружби: оповідання, вірші, казки, прислів'я, приказки.-

Белкар-книга, 2011 р.- 48 ст.

До збірки увійшли народні прислів'я та приказки, а також оповідання вірші та казочки українських та зарубіжних письменників про дружбу. Твори допомагають дитині зрозуміти і засвоїти морально-етичні основи дружби, розвинути вміння дружити, вибирати та цінувати друзів.
Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.
Книга барвисто ілюстрована, призначена для дітей молодшого віку (дошкільнят).

Книжка Галина Вдовиченко "Ліга непарних шкарпеток : казкова повість" (фото 1)

Вдовиченко Г. Ліга непарних шкарпеток.-Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2013. - 128 с.

У нижній шухляді жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але... одного разу господиня пообіцяла викинути "весь цей мотлох". Тоді вони організували Лігу непарних шкарпеток, і коли хтось із них вскакував у халепу, друзі рятували його. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів.

Гауф В. Мудрі казки.- Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля».- 2012 р., 64 ст.

Ця книга познайомить вашу дитину з захоплюючими історіями про винахідливість Маленького Мука і безстрашного каліфа-лелеку, про таємничий корабель-привид і про те, як карлик Ніс зміг зруйнувати чари злої феї.

Дітям середнього шкільного віку

/Files/images/175.jpeg

Льюїс К. С. Хроніки Нарнії. Срібний трон. -
Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",
2014. - 251 с.

Нарнія — дивовижна країна, де живуть чаклуни, фавни, гноми, а звірі можуть розмовляти.
На прохання Аслана Юстас і його подруга Джил вирушають у небезпечну подорож у глибокі темні печери на самісіньке Дно Світу, щоб знайти викраденого сина короля Каспіана. Дітям доведеться зустрітися з відьмою, жахливою і небезпечною, як сама смерть.

Діккенс, Ч. Різдвяна пісня в прозі. Святочна повість із Духами.—
К.: Грамота, 2012. - 160 с.У повісті видатного англійського письменника Чарльза Діккенса (1812-1870) «Різдвяна пісня в прозі» уміло поєднується реальність із казкою, правда з вигадкою, фантастичне з буденним. У центрі повісті — історія старого жмикрута Скруджа, якого неймовірні пригоди різдвяної ночі примусили змінитися на краще.
Повість видається у двомовному варіанті. Український переклад повісті О. Мокровольського друкується вперше.
Книжка призначена для дітей і дорослих, для всіх, хто цікавиться світовою літературою, розрахована на широке коло читачів.


Країни світу. Азія: енциклопедія. — Сімферополь: Таврида, 2012. — 320 с.


Цей том дитячої енциклопедії «Країни світу» розповідає про Азію — найбільшу частину світу, яку здавна називають «Оспіваною Шехерезадою». Тож недарма вмішені в нашій книжці розповіді про казкову природу, своєрідну культуру і стрімкий економічний зріст азійських країн, про давні і сталі традиції їхніх народів немовби доповнюють сторінки добре відомої читачу "Тисячі й однієї ночі".

Дітям старшого шкільного віку

/Files/images/izot1.gif

Изотова М. Бисер. Модные украшения и поделки. Красивые вещи своими руками.- Ростов н/Дону: Владис, 2006.-192 с.

В этой книге:
- история распространения и использования бисера;
- основные техники и виды работы с бисером;
- фенечки для девочек и не только;
- техника плетения для асов;
- изделия из бисера;
- вышивание бисером.

/Files/images/pollianna-eksmo-porter-e-0.jpg

Портер Э. Поллианна. - М.: Эксмо, 2014, - 352 с.

Роман американской писательницы Элинор Портер стал настоящим бестселлером англоязычной литературы для детей. По мотивам книги снято несколько телесериалов и фильмов. Пронзительная и трогательная история одиннадцатилетней сироты, воспитанной в доме тетушки и изменившей жизни многих людей. Удивительное умение Поллианны не унывать в любых обстоятельствах сделало героиню одним из самых популярных детских персонажей.

/Files/images/pollianna-vyrastaet-eksmo-porter-e-0.jpg

Портер Элинор. Полианна вырастает.- М.: Эксмо, 2014. - 416 с.

Продолжение романа-бестселлера американской писательницы Элинор Портер.
Поллианна выросла и как любая молодая девушка влюбилась. Теперь у нее совсем другие проблемы и переживания. Но несмотря на все жизненные невзгоды она не забывает свою знаменитую "игру в радость".

Полевина О. Санта Лючия.- Кировоград: Имэкс- ЛТД, 2013. - 275 с.

В романі розповідається про складні життєві ситуації. Повороти сюжету несподівані: іскрометний світ студентства – і драма, літературна еліта – і майже кримінальні ситуації. І Любов – в усіх її проявах – як один з головних героїв. Тонкий психологізм, глибина думки, відсутність моралізаторства роблять читача ніби співавтором: що б не робила героїня — все приміряєш на себе, шукаєш разом з нею рішення. Автору вдається утримати увагу до останньої сторінки.

/Files/images/10155191_465990566865159_2935248294791936793_n.jpg

Кіровоградщина у дзеркалі часу. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2013.-76 с.

Серія фотоальбомів «Кіровоградщина у дзеркалі часу» у повному кольорі оповідає культурну історію нашого міста й області, охоплюючи театральну, образотворчу, літературну, музичну, архітектурну, хореографічну й декоративно-ужиткову сфери. Дослідниками і самими майстрами детально описані і проілюстровані віхи історичного поступу мистецтва від часу заснування області й по сьогоднішній день.
Під загальною редакцією О.В. Чуднова.

Тарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. I Тарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. IIТарас Шевченко та його доба. У 3 т. Т. III

Симоненко Р.Г., Берестенко В.А. Тарас Шевченко та його доба: документально-хрестоматійне висвітлення життя й діяльності видатного сина України та найближчих у часі спадкоємців і продовжувачів його справи І. Я. Франка, Лесі Українки, М.П. Драгоманова. У 3 т. – Харків: Фоліо, 2013. – 495 с.

У тритомнику «Тарас Шевченко та його доба» висвітлюється життя й діяльність видатного сина України, великого Кобзаря. В ньому зібрані ретельно перевірені документи, що збереглися, автентичні спогади сучасників — друзів і соратників Шевченка, які близько знали поета, а також наукові дослідження, що базуються на об'єктивному відборі фактів, ґрунтовному й неупередженому їх викладенні.
І том розповідає про становлення й розвиток шевченкознавства, про дослідження творчої спадщини великого митця — поета, художника, революціонера, а також про його злиденні роки дитинства і юності, аж до визволення з кріпацтва і вступу до Петербурзької академії художеств.

Кiлькiсть переглядiв: 601

Коментарi