Дітям середнього шкільного віку

Результат пошуку зображень за запитом "перельман жива математика"

Перельман Я. Жива математика. - К.: КМ-БУКС, 2016. - 176 с.

Книга містить понад сотню різноманітних математичних задач і головоломок, для розв’язання яких читачеві достатньо знайомства з елементарною арифметикою і початковою геометрією. Лише незначна частина завдань вимагає вміння складати і розв’язувати прості рівняння. Подібні завдання, подані переважно у вигляді захоплюючих розповідей, легко читаються, добре розвивають логічне мислення та пам’ять.
Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто полюбляє цікаво і з користю проводити час дозвілля.

Результат пошуку зображень за запитом "дерманський царство яблукарство"


Дерманський С. Царство Яблукарство. - Вінниця: Теза, 2015. - 188 с.

«...За дверима загупотіли кроки, заскреготали залізні засуви. — Пізно, — кинув Натан. — Нас почули. Порятунку не було. Зараз двері розчахнуться і впустять у темницю розлючених вовчків....»
Як урятуються Джо і Натан? І чи врятують вони ціле... царство?

Результат пошуку зображень за запитом "вітлі а історія живопису"

Вітлі, А. Історія живопису. — К.: Країна мрiй, 2008. — 95 с.

Яскрава книжка з цікавими малюнками Уве Мейєра та Іана Макні цікаво та дотепно розповість про зародження та становлення живопису, це історія, яка починається з давніх-давен і продовжується до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародавньому Римі, де працювали митці, які залишили людству безсмертні витвори мистецтва. Через буремні і темні часи середньовіччя вийдете на простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.