Дітям молодшого шкільного віку

Денисенко Л., Ільков О., Стельмащук а., шуліма А. Я і Конституція. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. - 88 с.

Чи знаєш ти, що таке Конституція України? І як в одній книзі може поміститися все наше життя і життя всієї країни? Адже Конституція — це не просто набір правил про державу, про вибори, права і обов’язки суспільства та кожного громадянина. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який, наче компас, дозволяє тобі почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії.
Конституція як компас? Так! Бо у ній про те, хто ти як особис­тість і хто ми як народ на карті світу, яка наша точка відліку і який керунок маємо обрати, щоб іти у правильному напрямку.Тож рушаймо!

Тютюник Г. Дивак. - К.: Знання, 2018. - 159 с.

Твори Григора Тютюнника (1931—1980), включені до цієї збірки, по праву можна назвати маленькими шедеврами. Читаючи їх, переймаєшся і болем пораненої війною дитячої душі, і трепетом та ніжністю героїв у ставленні до навколишнього світу, гармонії з яким вони прагнуть, і великими та малими людськими проблемами, багато з яких до цього часу належним чином не осмислені й не вирішені. Персонажі творів Григора Тютюнника стають нам до болю рідними і залишаються в серці на все життя.

Кокотюха А. Клуб Боягузів. - К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2019. - 95 с.

Максим з Денисом вирушили у літню подорож до Міста Лева. Хлопці гуляли львівськими вулицями, коли раптом Дениса звинуватили у крадіжці і навіть заарештували. Ось вам і так звана галичанська гостинність! Та коли все з’ясувалося, юним сищикам довелося розплутати таємницю Клубу Боягузів і вивести на чисту воду його засновника — колишнього шкільного вчителя, а нині афериста Василя Драгомира. Та на цьому пригоди не закінчуються. Адже літо продовжується! Що б ви зробили, якби випадково врятували дочку мільйонера, яка, втім, виявляється не зовсім дочкою і, здається, веде якусь свою гру... Про все це читайте у детективних історіях Андрія Кокотюхи.

Дал Р. Відьми. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. - 256 С.

«Відьми» — одна з найпопулярніших дитячих повістей Роальда Дала, довкола якої поміж читачами точиться чи не найбільше суперечок. Нарешті українські «малята від 5 до 105» теж мають можливість її прочитати.

Чумарна М. Цей казковий світ. Таємниці рідного краю. - Львів: Світ, 2018. - 156 с.

Цей казковий світ” - різноманітна за змістом і пізнавальна за художнім оформленням книжка. Подаються відомості з історії та природи рідного краю, зокрема, про старовинний Львів і колись повноводу річку Полтву, що тепер захована під землю, цікавинки з різних галузей знань, що заоохочують до самостійного опрацювання енциклопедичної інформації і творчості. Виділяється розділ “Земля героїв і змієборців”: від образу славного й мудрого короля Данила до героїв сучасної війни, серед яких і Василь Сліпак — знаменитий оперний співак, що загинув за Україну. Книжка знайомить із найкращими зразками українського мистецтва, зокрема, з дивовижними творами самобутнього художника живопису на склі Івана Сколоздри. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.