Малий громадянин світу

Наша книгозбірня приєдналась до участі у Міжнародному освітньому проєкті «Цілі сталого розвитку для працівників культурно-освітніх закладів України».
17 Глобальних Цілей сталого розвитку – це ключові напрямки розвитку нашої планети, які у 2015 році були ухвалені на Саміті ООН.
Саме з метою допомогти дітям та їх батькам розібратися, що вони можуть зробити для інших, для середовища бібліотекарі розпочали літні читання з презентації книги "Малий громадянин світу".
Книга складається з п’ять дивовижних пригод відважних мандрівників: сови Поли, кішки Толи і невгамовного песика Непосидька. Кожна з казок стосується принаймні однієї з 17 Глобальних Цілей сталого розвитку. Читачі книги разом із невтомними мандрівниками двічі побувають в Індонезії, завітають у Пакистан, згодом із Чехії перенесуться до Америки, де їх чекають неймовірні і повчальні пригоди. Казки покажуть, як наші дії можуть позитивно впливати на суспільство та планету. Сьогодні читаємо першу казку – «Захисний щит. Про здоров’я та пригоди у тропічному лісі».

Збулася мрія.

/Files/images/Фото-0435.jpg
Всесвітня мережа Інтернет активно заповнює наше життя. І наша бібліотека може з гордістю сказати, що ми вже не просто бібліотечний заклад, а публічний інститут, в якому поняття "комп'ютерні інновації" вже не є якимось недосяжним і незрозумілим.
Ми маємо пункт вільного доступу до Інтернет завдяки програмі "Бібліоміст" і багато наших читачів користуються його послугами./Files/images/SDC11543.JPG
Що ж дало нам відкриття Інтернет-пункту?
Найголовніше - тепер ми маємо можливість задовольнити будь-який запит наших читачів.
А це дало змогу учням покращити вивчення шкільної програми та використання додаткового матеріалу.
/Files/images/DSC02631.JPGУ нас є можливість спілкування з посольствами України за кордоном: читач Ткаченко В.О. рузшукує могилу батька, який загинув у Великій Вітчизняній війні.
Наші читачі відправили свої пропозиції до створення пам'ятника Голодомору у Вашингтоні та написали сценарій відеофільму.
Маленькі читачі-дошкільнята можуть переглядати найновіші мультфільми, а школярі молодших класів - вивчати правила охорони життя за допомогою презентацій "Поради королеви безпеки".

Дуже важливим досягненням ми важаємо те, що змогли повернути з вулиці багатьох дітей, які не знали, куди подіти свій вільний час, а тепер присвячують його спілкуванню в соціальних мережах та між собою в стінах бібліотеки. А ще у нас з'явилася бібліотечна сторінка в "Однокласниках", де ми спілкуємося з колегами.

Збулася мрія дітей та дорослих нашого мікрорайону!