З мамою і татом до бібліотеки

2014-08-27

/Files/images/Фото-0538 (2).jpg

Кожна сім’я – особливий світ, де ціннісні орієнтири батька, матері, старших у сім’ї відчутно позначаються на індивідуальних, читацьких, навчальних, а найбільше – на життєвих устоях дитини.
Сімейне читання – це не просто читання дітям. Традиції такого спілкування благодатно впливають на духовне зміцнення родинних зв’язків.
В бібліотеці пройшов День сімейного читання «З мамою і татом до бібліотеки». Під час проведення заходу бібліотекар провела екскурсію по бібліотеці, діти разом з батьками переглянули поличку «До нас прийшла нова книга», прийняли участь у літературній грі «З якої казки», та подивилися цікаві мультики. Наприкінці зустрічі кожен з дорослих учасників отримав буклет «Яку книгу запропонувати дитині», а малеча - пам’ятку «Як поводитися з книгою».