На те ми і люди, щоб добро творити

2015-02-17

17 лютого 2015
«На те ми і люди, щоб добро творити». Під такою назвою відзначили День спонтанного прояву доброти в бібіліотеці. Це ще один привід сказати «люблю» своїм близьким і безкорисливо допомогти незнайомим людям. Оскільки свято поки ще нове і незвичне для нас, користувачі бібліотеки мали змогу отримати кілька підказок, як його можна відзначити. Учні 3-4 класів школи "Вікторія-П" разом з бібліотекарем мандрували у країну Доброти та Ввічливості.
Всі бажаючі взяли участь в акції милосердя «Допоможи тому, кому гірше за тебе», під час якої збирали кошти на лікування 4-річної кіровоградки Марії Варич, дізналися про те, як було винайдено ген доброти людини і що являється символом доброти та чесності, а також говорили експромтом ніжні слова своїм близьким та побажання однокласникам. Завершився захід переглядом книжкової виставки "Дегустація літературних новинок" і соціальних роликів «ДоброТи».

17 лютого 2015