Безпечний інтернет

2018-02-23

Онляндія
"Правила спілкування та безпечної поведінки в Інтернеті" - це тема чергової онляндії, що відбулася в пункті вільного доступу до Інтернету в бібліотеці.
Бібліотекар Валентина Франчук в своїй розповіді звернула увагу користувачів на те, що світова мережа - не тільки цікава і захоплююча, а в ній, як і будь-де, є свої правила, яких треба суворо дотримуватись, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій.
Діти переглянули соціальний ролик про безпечний Інтернет та взяли участь в різноманітних вправах, визначивши позитивні та негативні сторони світової павутини . Для закріплення почутого та побаченого під час заходу, кожен учасник отримав невелику пам'ятку "Шість правил розумного користувача Інтернету".
Онляндія