Кропивницький відзначає день народження своє

2021-09-18

Користувачі бібліотеки разом з усіма містянами відзначили День міста. Працівники бібліотеки підготували краєзнавчу мандрівку «Кропивницький відзначає день народження своє». З вікон книгозбірні звучали пісні про рідне місто, бібліотекарі вручали візитівки, пропонували переглянути книжкові новинки про місто, рекламували буклет нової книги Оксани Гольник «В пошуках голосу Марка Кропивницького», запрошували пройтися стежинами мандрівки: Історичною, Народознавчою, Літературною, Географічною. Родзинкою мандрівки стала лотерея «Місто знайоме і незнайоме». За правильні відповіді учасники лотереї отримували солодкі нагороди.
Краєзнавча мандрівка переконала користувачів, що де б вони не подорожували, найкраща стежина – дорога до рідної землі, до рідного дому.