Вишиванки чарівна краса

2022-05-19

Цього року День вишиванки випав на 19 травня. Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку. А ще можна запропонувати користувачам прийти до бібліотеки у вишиванках! У мирний час в День вишиванки люди влаштовували флешмоби і ярмарки, змагання та концерти. Зараз, у воєнний час, це зробити складно. Але кожен українець може вдягти вдома вишиванку і зустріти свято в колі сім'ї. А бібліотека запропонувала провести флешмоб «Моя улюблена вишиванка» онлайн. На пропозицію відгукнулися не лише давні друзі, а й тимчасові користувачі. Особливо приємною несподіванкою виявилися світлини від читачів, що в даний час перебувають за кордоном.