Коло безпеки

2022-12-09

Сформувати в учасників систему уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання – таку мету ставила перед собою бібліотекар філії, пропонуючи настільну гру «Коло безпеки», методика якої розроблена з урахуванням досвіду ВГЦ «Волонтер» та ЮНІСЕФ. Учасники гри пройшли всі п’ять кіл безпеки, а саме : загальні поняття про насильство, дитина і булінг, дитина і булінг в Інтернет-мережі, дитина і домашнє насильство, дитина і незнайомці. Молоді люди підвищили рівень знань щодо проблем, пов’язаних з насильством, розглянули основні форми та особливості насильства та жорстокого поводження з дітьми, а також запобігання йому. Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку і долучитися до цікавої та корисної гри «Коло безпеки». Гру було проведено в рамках проєкту Громадський хаб “Амбасадори безпеки”, що втілює Агенція сталого розвитку "Хмарочос" за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.