Непереможна та єдина читацька Україна

2023-04-01

У бібліотеці пройшов Тиждень дитячого читання «Непереможна та єдина читацька Україна», наповнений зустрічами з улюбленими дитячими книжками, літературними подорожами, зустрічами з героями літературних творів.
У програму першого дня увійшли: бібліо-фреш «Книга збирає друзів» — це знайомство юних читачів з дивовижним розмаїттям сучасного книжкового світу. Були оформлені цікаві локації. Серед них: «Книжок багато не буває!», «Здоровим бути легко», «Спробуй себе в ролі письменника», «Мої книжкові уподобання».
29 березня працівники бібліотеки підготували День інформації «Моє літературне відкриття». Діти поділилися враженнями від прочитаних останнім часом книжок та порекомендували їх своїм друзям, прослухали бібліографічний огляд літератури «Почитай – не пошкодуєш». Любителі поезії взяли участь у годині патріотичної поезії «Коли душа болить за Україну». Відвідувачі мали змогу познайомитися з добірками віршів, народжених з початком російсько-української війни.
30 березня бібліотекарі здійснили бібліотечний десант до вихованців Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, щоб разом помандрувати «Стежками мудрої казки».
І завершився Тиждень дитячого читання «Непереможна та єдина читацька Україна» феєрією мандрів «Шлях книги до читача».