Знай і шануй літературу рідного краю

2023-09-08

Бібліотека-філія 12
«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», «хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани», - писав Максим Рильський. Звернена до нащадків заповідь поета особливої актуальності набуває тепер, коли йде активний процес виховання у молоді почуттів патріотизму, любові й гордості за рідний край…Сьогодні у бібліотеці відбувся День бібліографії «Знай і шануй літературу рідного краю».. Працівники книгозбірні знайомили відвідувачів із поетами і письменниками рідного краю, оформивши книжкову виставку-інформацію «Художнє слово рідного краю». Гра «Бібліографічне доміно» навчила юних користувачів відшукувати книги за назвою та автором. Протягом дня бібліотекарі проводили невеликі індивідуальні бібліографічні бесіди. Кожний відвідувач бібліотеки «заряджався вітамінами», переглянувши книжковий фреш «Смакуємо новинки краєзнавчої літератури».
Бібліотека-філія 12