Коло безпеки

2023-10-18

«Коло безпеки» – так називається настільна гра, ознайомитися з якою запросили співробітників та волонтерів Центру психологічної реабілітації Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.
За допомогою карток у форматі вікторини учасники відповідають на запитання однієї з п’яти категорій (кіл) і складають із карток коло, якщо всі відповіді правильні. У формі дружньої бесіди та гри учасники заходу поспілкувались про явища насильства, форми та методи його попередження та подолання, види, причини й різноманітні наслідки насильства, ознайомилися з юридичними мірами відповідальності, особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку, а також розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину.