Ви + Ми = Бібліотека@

2023-09-29

29 вересня у бібліотеці відбулося бібліотечне асорті «Ви + Ми = Бібліотека@», присвячене Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначається 30 вересня. Цей день почався дуже позитивно і радісно. В бібліотеку завітали учні КЗ «НВО ЛШДНЗ «Вікторія-П». Для веселих дітлахів бібліотекарі організували екскурсію по книжковому дому. Потім відбулася презентація книжкової виставки «Книга збирає друзів».
А ще в цей день бібліотекарями було організовано ворожіння по книзі «Знайди своє майбутнє», акція-амністія «Пробачення боржника Забудька», street-акція «Дізнайся про бібліотеку більше». Відвідувачі вітали нас зі святом, писали чудові вітання та побажання в «Зошиті відгуків». А їх пригощали солодощами. Двері бібліотеки завжди гостинно відчинені для маленьких кропивничан та їх батьків!