Магія чарівних слів

2024-01-11

Січень – пора зимових холодів та веселих розваг, а ще це, як виявилося, надзвичайно «ввічливий» місяць, адже саме у перший місяць нового року ми відзначаємо трохи незвичні для нас свята – Всесвітній день «Дякую» та Всесвітній день обіймів. Тож і працівники бібліотеки вирішили йти в ногу з часом і провели етикет-клас «Магія чарівних слів» для учасниць клубу «Шляхетні панянки». Дівчата говорили про правила Країни Ввічливості, дізнавалися багато нового з традицій етикету інших країн, спробували на практиці застосувати знання та навички етикету, зокрема, мовного та гостьового. І, звичайно ж, обговорили чимало літературних творів, які розповідають та спонукають думати про правила ввічливості, поведінки вдома та на вулиці, в колі друзів та на природі.