Інтернет - користь чи прихована небезпека

2024-02-06

Цьогоріч 6 лютого ми відзначаємо День безпечного інтернету. Бібліотекарі філії також піклуються про безпечне спілкування наших читачів, тому у книгозбірні відбулися заходи «Інтернет - користь чи прихована небезпека» під гаслом "Як не потонути в інформаційному дощі". Молодші відвідувачі бібліотеки подивилися мультфільм про безпечне користування Інтернетом «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Старшим відвідувачам були запропоновані пам’ятки безпеки «Обачність. Пильність. Захист», «Безпечна поведінка в Інтернеті», «Як ворожі спецслужби намагаються впливати на українців», «Дитячі сайти в Інтернет-мережі», а також «Кейс корисних Інтернет-посилань для дітей та батьків», викладку «Інтернет: легко і просто».