Даруйте книги з любов’ю

2024-02-14

14 лютого - Міжнародний день книгодарування. Цей день також можна назвати Днем закоханих у книжки. Проте, якщо про День Святого Валентина відомо всім українцям, то про День дарування книг майже ніхто не знає. Тому, щоб привернути увагу до важливості читання та запровадити у місті нову традицію - дарувати на Валентина книжки, працівники бібліотеки провели презент-день «Даруйте книги з любов’ю». Упродовж дня кожен охочий мав змогу подарувати книгу до бібліотеки. У результаті акції до книгозбірні надійшло 33 примірники. Особливу подяку хочемо висловити тим, хто зробив найбільший внесок у розвиток бібліотечного фонду. Серед найактивніших учасників варто відмітити користувачів бібліотеки: Діану Іванову, Богдана Шаботіна, Захара Микитенка, Марка Безсмольного, Артура Петрика, Сашу Удовенка. Отже, у цей день об'єдналися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.