Завіса піднімається – дійство починається!

2024-03-27

П’єса, сюжет, герой, комедія, трагедія, драма, жанр... за кожним із цих і багатьох інших театральних слів — стоїть живий театр, який ми так любимо і таємницю якого намагаємося розгадати. Театральна абетка «Завіса піднімається – дійство починається!», яка відбулася сьогодні в бібліотеці змогла наблизити користувачів до цієї розгадки, а можливо, просто «закохала» в досі незнані речі і явища в мистецтві.
Бібліотекарі постаралися звернути увагу на вивчення основних понять, пов’язаних з театральним мистецтвом, виховання естетичних почуттів та формування необхідної театральної поведінки у театральних закладах. Під час заходу діти дізналися, як поводити себе в театрі та в чому полягає робота актора та режисера. Зрозуміли, що не лише в казках, а й в житті винагороди отримують герої за людські чесноти і віру в перемогу добра над злом.