В твоїх руках здоров’я і життя

2024-04-05

В бібліотеці, в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти Як?», пройшов День інформації «В твоїх руках здоров’я і життя». Кожен користувач зміг підібрати собі захід до душі. Для молодших школярів працівники бібліотеки запропонували взяти участь у бібліо-інформіні «Бути здоровим навчить книга» та пограти в психологічні ігри «Назви сусіда лагідно», «Компліменти». На абонементі 5-9 класів користувачам запропонували переглянути експромт-виставку «Моє ментальне здоров’я» та відверто поговорити на тему «Прислухайся до свого організму». В читальному залі тривала бесіда-дискусія «Комп’ютер і здоров’я». А ще до заходу бібліотекарі підготували пам’ятку «Як підтримати своє ментальне здоров’я?» , яку отримав кожен відвідувач книгозбірні в цей день.